Facebook přihlášení se na svůj profil


Provedli jste úspěšnou registraci a nyní je na čase se přihlásit na Facebook. Doufáme, že se Vám članek bude líbit a pomůže Vám.

Přihlašovací okno na Facebook

Facebook přihlášení na svůj profil

Přihlášení není vůbec složité, stejně jako samotná registrace. K přihlášení na Facebook je potřeba váš registrační e-mail a vaše heslo. Je jedno jaký použijete email – gmail, seznamáckej email nebo třeba hotmail. Heslo doporučujeme zvolit takové, které si snadno zapamatujete, nikdo z vašich přátel ho nezná a obsahuje minimálně deset znaků (písmena, čísle a speciální znaky). Díky takto bezpečnému heslu předejte komplikacím s jeho odcizením.

  • Otevřeme si oficiální stránky
  • Vpravo nahoře vyplníme e-mail (ten který jsme zadávali při registraci) a heslo
  • Poté klikneme na přihlášení
  • Gratulujeme. Úspěšně jste se přihlásili.

Pokud na sociální síti trávíte každý den, můžete využít funkce: Zůstat přihlášen/a. Díky této funkci pokaždé, když půjdete na stránky, tak již budete přihlášení.

Ztracené heslo?

Může se stát, že zapomenete heslo na svůj účet. Na toto mají stránky funkci: Zapomněli jste své heslo? Funkce se nachází hned pod přihlašovacím formulářem. Stačí  opsat kontrolní kód a vložit email nebo telefon číslo. Kliknout na pokračování a nakonec na obnovit mé heslo. Heslo se vám zašle na email a zase se můžete přihlásit.

Dejme, tomu, že teď už víte jak se přihlásit. Nyní bychom rádi přešli k tomu, co Vám tento portál může nabídnout?

To nejlepší a asi i pro Vás nejdůležitější jsou lidé. Obrovská síla Facebooku je v jeho uživatelské základně. Mám-li k Vám být upřímný, tak neznám snad nikoho kdo by na onom legendárním portále nebyl. V současné době ho používají i moji rodice, kterým je více než 70 let. Co jsem se tak snimi bavil mají tam spoustu přátel, takže nejsou vyjimkou.

Další nespornou výhodou je Váš život. Jste 5 tisíc kilometrů daleko od domova, ale Vaši přátele vědí vše. Kde bydlíte, co jíte, jaké máte nové přátele atd. Můžete totiž sdílet a pod pojmem sdílet myslíme opravdu všechno.

Závěrem

Přidáme i video návod, jak se k Facebooku dostanete a jednoduše přihlásíte, pokud by to nebylo z našich slov zřejmé.

Doufáme, že Vám tento krátký článeček pomohl. Chtěli by jste nám nějak poděkovat? Můžete – napište nám komentář a nebo nás sdílejte s přáteli na fb, twitteru, emailu a kdekoliv jen budete chtít. Děkujeme

Comments are closed.

Sponzorované odkazy

Naše Facebooková skupina

Rubriky

Vyhledávání

Archiv